Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Karpatos Seven Stars 3*30.08. LJU  7xNZ399 €
Lamezia Terme Grotticelle 3*21.08. LJU  7xPOL599 €
Djerba (Tunizija) El-Mouradi 4*11.09. LJU  7xAI461 €
Heraklion (Kreta) Fortuna-4zv 4*24.08. LJU  7xPOL599 €
Severni Ciper VUNI PALACE 5*27.08. LJU  7xPOL659 €
Puerto Plata Viva Wyndha 4*20.09. SZG  7xAI857 €
Madeira Do Santo 4*10.12. MUC  7xPOL438 €
Fuerteventura Las Marisma 4*11.01. MUC  7xPOL452 €
Šri Lanka Ranweli Hol 3+*16.10. MUC  7xPOL753 €
Phuket (Tajska) Khao Lak Or 4*02.09. MUC  7xPOL877 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*29.11. VIE  7xAI409 €
Varadero Club Villa 4*15.12. MUC  7xAI984 €
Punta Cana Grand Palla 4+*25.09. VIE  7xAI1109 €
Heraklion (Kreta) Mari Kristi 4*15.10. VIE  7xPOL364 €
Mallorca Hotel Bendi 4*18.10. VIE  6xPOL185 €
Maldivi Pearl Sands 4*05.09. MUC  7xPOL1298 €
Gran Canaria BOHEMIA SUI 5*23.01. VIE  7xPOL270 €
Mombasa-Kenija Sentido Nep 4*19.11. MUC  9xAI1008 €
Cancun (Mehika) Viva Wyndha 4*02.09. MUC  7xAI1038 €
Mauritius Klondike Ho 2+*07.12. MUC  7xPOL1105 €
Rodos VIRGINIA FA 4*08.10. VIE  7xPOL430 €
Antalija Belinda 4*22.09. VIE  5xAI378 €
Hurghada Grand Resor 5*19.01. SZG  7xAI304 €
Zanzibar Dhow Inn 4*05.09. VIE  7xPOL1251 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555