Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Hurghada Grand Seas 4*19.01. LJU  7xAI398 €
Puerto Plata Grand Parad 4*30.04. VIE  7xAI962 €
Šri Lanka Ranweli Hol 3+*01.05. MUC  7xPOL756 €
Fuerteventura Hotel Jandi 4*19.01. MUC  7xPOL364 €
Madeira Monte Mar P 4*24.01. MUC  7xPOL455 €
Varadero Breezes Bel 4*28.01. MUC  7xAI977 €
Phuket (Tajska) KAMALA BEAC 4*03.06. MUC  8xPOL863 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*11.01. VIE  7xAI342 €
Punta Cana Hotel Grand 5*01.06. MUC  7xAI1086 €
Maldivi Ellaidhoo R 4*27.05. MUC  7xPP1181 €
Heraklion (Kreta) Sunset Hote 4*29.04. VIE  7xPOL415 €
Mallorca Hotel Felip 4*06.01. VIE  5xPOL235 €
Gran Canaria Astoria 3*19.01. VIE  5xPOL463 €
Cancun (Mehika) BlueBay Gra 5*03.05. MUC  7xAI947 €
Mombasa-Kenija Amani Tiwi 4*10.05. VIE  9xPP897 €
Mauritius Seaview Cal 4*10.04. MUC  8xPOL1141 €
Rodos Cathrin 4*02.05. VIE  7xPOL426 €
Antalija Hotel Holid 4*18.01. VIE  5xAI275 €
Hurghada Grand Resor 5*24.01. SZG  7xAI308 €
Zanzibar Dhow Inn 4*02.05. MUC  7xPOL1056 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555