Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Antalija CENGER BEAC 5*21.10. LJU  7xAI398 €
Hurghada Grand Seas 4*01.12. LJU  7xAI329 €
Severni Ciper SALAMIS BAY 5*27.10. LJU  7xAI898 €
Heraklion (Kreta) CHRISPY WOR 4*20.10. LJU  7xPOL539 €
Puerto Plata Riu Mambo 4+*30.11. SZG  7xAI779 €
Madeira Baia Brava 4*04.12. MUC  7xPOL412 €
Šri Lanka Ranweli Hol 3+*31.03. MUC  7xPOL814 €
Fuerteventura Hotel Jandi 4*17.01. MUC  7xPOL427 €
Phuket (Tajska) Emerald Bea 4*04.04. MUC  7xPOL931 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*14.12. VIE  7xAI382 €
Varadero Occidental 4*18.11. MUC  7xAI884 €
Punta Cana Hotel Grand 5*30.10. MUC  7xAI1046 €
Heraklion (Kreta) Sunset Hote 4*05.04. VIE  9xPOL593 €
Mallorca Iberostar R 4*10.12. VIE  7xPOL240 €
Maldivi Sun Island 4+*05.12. MUC  8xPOL1321 €
Gran Canaria Astoria 3*29.11. VIE  7xPOL480 €
Cancun (Mehika) Viva Wyndha 4*04.11. MUC  7xAI1006 €
Mombasa-Kenija Amani Tiwi 4*03.04. MUC  9xPP921 €
Mauritius Seaview Cal 4*20.03. MUC  8xPOL1177 €
Rodos Cathrin 4*20.10. VIE  7xPOL1040 €
Antalija Crystal De 5*07.12. VIE  5xAI284 €
Hurghada Grand Resor 5*10.01. VIE  7xAI330 €
Zanzibar Dhow Inn 4*19.03. MUC  7xPOL1031 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Sabina Banjić Goljat
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: sabina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555