Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Hurghada Grand Seas 4*02.11. LJU  7xAI599 €
Antalija Titan Selec 5*27.10. LJU  7xAI751 €
Puerto Plata Presidentia 4+*27.11. VIE  7xAI911 €
Fuerteventura Pierre and 4*11.01. MUC  7xPOL450 €
Šri Lanka Amaya Hills 4*02.12. MUC  7xPOL771 €
Madeira Monte Mar P 4*30.01. MUC  7xPOL474 €
Phuket (Tajska) Rawai Palm 4*30.03. MUC  7xPOL945 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*15.12. VIE  7xAI419 €
Varadero Club Villa 4*08.12. MUC  7xAI1013 €
Punta Cana Hotel Grand 5*13.11. MUC  7xAI1190 €
Heraklion (Kreta) COOEE PALME 3*02.04. VIE  6xPOL560 €
Mallorca MLL Palma B 4*29.02. VIE  5xPOL341 €
Maldivi Holiday Isl 4*11.12. MUC  7xPP1427 €
Gran Canaria Astoria 3*12.12. VIE  7xPOL488 €
Cancun (Mehika) Viva Wyndha 4*09.12. MUC  7xAI1118 €
Mombasa-Kenija Papillon La 4*04.12. GRZ  9xAI1014 €
Mauritius Crystals Be 4*15.12. VIE  7xPOL1340 €
Rodos Kresten Pal 4*30.03. VIE  7xPOL544 €
Antalija Seher Resor 5*25.11. VIE  5xAI295 €
Hurghada Grand Resor 5*02.01. SZG  7xAI322 €
Zanzibar Karafuu Bea 4*06.12. MUC  7xPOL1054 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555