Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Hurghada Labranda Ro 5*07.07. LJU  7xUAI649 €
Heraklion (Kreta) ASTIR BEACH 4*07.07. LJU  7xPOL699 €
Rodos Fortuna-4zv 4*29.06. LJU  7xAI699 €
Lefkas-Preveza Agios Nikit 3*26.08. LJU  7xNZ589 €
Krf YANNIS 3*31.07. LJU  7xPP+599 €
Djerba (Tunizija) El-Mouradi 4*29.08. LJU  7xAI669 €
Severni Ciper Fortuna-5zv 5*10.07. LJU  7xAI649 €
Puerto Plata Casa Marina 4*06.09. MUC  7xAI638 €
Šri Lanka Mandara Bou 4*17.09. MUC  7xPP777 €
Fuerteventura Clubhotel D 4*30.10. VIE  7xAI484 €
Dubaj (Emirati) MARJAN ISLA 5*28.06. MUC  7xPOL1166 €
Madeira Monte Mar P 4*04.12. MUC  7xPOL501 €
Phuket (Tajska) Rawai Palm 4*02.09. MUC  8xPOL990 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*30.11. VIE  7xAI402 €
Varadero Sol Sirenas 4*06.09. MUC  7xAI829 €
Punta Cana Grand Palla 4+*21.09. MUC  7xAI1137 €
Heraklion (Kreta) Glaros Beac 4*08.10. SZG  7xPOL347 €
Mallorca Hotel Canya 4*17.10. VIE  5xPOL308 €
Maldivi Ellaidhoo R 4*17.09. MUC  7xPP1211 €
Gran Canaria Beverly Par 3*04.10. VIE  7xPOL407 €
Cancun (Mehika) Viva Wyndha 4*06.11. MUC  7xAI1007 €
Mombasa-Kenija Sentido Nep 4*30.10. MUC  9xAI986 €
Mauritius Seaview Cal 4*24.09. MUC  8xPOL1076 €
Rodos KOLYMBIA BA 4*18.10. SZG  7xAI427 €
Antalija Titan Selec 5*23.10. VIE  5xAI250 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ema Tamše
Last Minute Klub, administrator portala, oblikovanje, marketing

E-mail: ema@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Sabina Banjić Goljat
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: sabina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555



Priljubljene destinacije za paketne počitnice z letalom s poletom iz bližnjih letališč