Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Severni Ciper SALAMIS BAY 5*29.04. LJU  7xAI839 €
Hurghada Grand Seas 4*30.12. LJU  7xAI898 €
Antalija CLUB-MAGIC- 5*29.04. LJU  7xUAI849 €
Dubaj (Emirati) RAMADA BEAC 4*06.01. ZAG  7xNZ769 €
Tenerife - jugLA PAZ 4*26.12. LJU  6xPOL1199 €
Dubaj (Emirati) Acacia Hote 4*02.12. VIE  7xPOL613 €
Madeira Santa Catar 3*28.11. MUC  7xPOL356 €
Fuerteventura Hotel Jandi 4*15.12. VIE  7xPOL442 €
Šri Lanka Ranweli Hol 3+*11.05. MUC  7xPOL775 €
Puerto Plata Viva Wyndha 3+*04.12. VIE  7xAI1483 €
Phuket (Tajska) Emerald Bea 4*22.04. VIE  7xPOL832 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*15.12. VIE  7xAI310 €
Varadero Starfish Ca 4*29.11. MUC  7xAI707 €
Punta Cana Hotel Grand 5*13.12. MUC  7xAI1163 €
Maldivi Holiday Isl 4*29.04. MUC  7xPP1210 €
Heraklion (Kreta) Glaros Beac 4*21.04. VIE  7xPOL420 €
Gran Canaria Beverly Par 3*10.12. VIE  6xPOL406 €
Mombasa-Kenija Papillon La 4*01.04. MUC  9xAI899 €
Mauritius Seaview Cal 4*26.04. VIE  7xPOL1182 €
Rodos Cathrin 4*03.05. VIE  7xPOL378 €
Hurghada Grand Resor 5*13.01. VIE  7xAI280 €
Zanzibar SULTAN SAND 3+*23.04. VIE  8xAI940 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ema Tamše
Last Minute Klub, administrator portala, oblikovanje, marketing

E-mail: ema@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Sabina Banjić Goljat
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: sabina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555