Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Kefalonija Karavados B 3*26.08. LJU  7xNZ448 €
Severni Ciper VUNI PALACE 5*31.07. LJU  7xPOL655 €
Zakintos Zakantha Be 4*18.06. LJU  7xNZ539 €
Hurghada Sunrise Hol 5*21.04. LJU  7xAI698 €
Severni Ciper RIVERSIDE G 4*27.04. LJU  7xPOL569 €
Djerba (Tunizija) El-Mouradi 4*20.06. LJU  7xAI409 €
Celinska Tunizija El-Mouradi 5*15.08. LJU  7xUAI529 €
Lefkas-Preveza Agios Nikit 3*26.08. LJU  7xNZ539 €
Rodos BLUE SKY CI 4*24.08. LJU  7xPOL728 €
Hurghada LABRANDA CL 4*16.06. LJU  7xAI579 €
Lamezia Terme Grotticelle 3*29.08. LJU  7xPOL605 €
Antalija CENGER BEAC 5*27.04. LJU  7xAI659 €
Karpatos Seven Stars 3+*29.06. LJU  7xNZ515 €
Puerto Plata Viva Wyndha 4*29.05. VIE  7xAI913 €
Šri Lanka Taprobana W 4*21.06. MUC  7xPOL743 €
Fuerteventura Hotel Jandi 4*29.05. MUC  7xPOL505 €
Dubaj (Emirati) Golden Tuli 4*07.03. VIE  7xPOL546 €
Madeira Monte Mar P 4*24.07. MUC  7xPOL569 €
Phuket (Tajska) KAMALA BEAC 4*14.05. MUC  7xPOL790 €
Sharm El SheikhCYRENE GRAN 5*04.06. LNZ  7xAI426 €
Varadero Club Villa 4*06.06. MUC  7xAI951 €
Punta Cana Grand Palla 4+*06.06. MUC  7xAI1082 €
Heraklion (Kreta) Studios &Ap 4*24.05. GRZ  7xPOL378 €
Maldivi Thulagiri 4*19.06. MUC  7xPOL1121 €
Cancun (Mehika) Viva Wyndha 4*10.06. MUC  7xAI993 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ema Tamše
Last Minute Klub, administrator portala, oblikovanje, marketing

E-mail: ema@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Sabina Banjić Goljat
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: sabina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555