Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Severni Ciper SALAMIS BAY 5*28.10. LJU  7xAI599 €
Hurghada Fortuna-5zv 5*30.09. LJU  7xAI449 €
Djerba (Tunizija) El-Mouradi 4*18.10. LJU  7xAI319 €
Malta QAWRA PALAC 4*26.12. LJU  7xNZ498 €
Antalija Annabella D 5*28.10. LJU  7xUAI599 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*08.12. VIE  7xAI390 €
Phuket (Tajska) Rawai Palm 4*27.09. MUC  7xPOL987 €
Dubaj (Emirati) Anantara Du 5*16.11. MUC  7xPOL5397 €
Madeira Galo Resort 4*11.01. MUC  7xPOL393 €
Šri Lanka Mandara Bou 4*28.11. MUC  7xPOL701 €
Puerto Plata Bluebay Vil 4+*28.11. MUC  7xAI992 €
Varadero Hotel Brisa 4*01.11. MUC  7xAI1055 €
Punta Cana Hotel Grand 5*05.12. MUC  7xAI1092 €
Heraklion (Kreta) Glaros Beac 4*20.10. VIE  7xPOL469 €
Mallorca BQ Sarah 4*19.10. VIE  5xPOL267 €
Maldivi Sun Island 4+*13.11. MUC  7xPOL1258 €
Gran Canaria Aparthotel 3*09.12. VIE  5xPOL480 €
Cancun (Mehika) BlueBay Gra 5*24.10. MUC  7xAI1041 €
Mombasa-Kenija Papillon La 4*27.11. VIE  9xAI982 €
Mauritius Seaview Cal 4*10.03. MUC  7xPOL1242 €
Rodos LABRANDA KI 4*19.10. SZG  7xAI363 €
Antalija CLUB CALIME 5*15.10. VIE  5xAI302 €
Hurghada Grand Resor 5*14.12. SZG  7xAI310 €
Zanzibar BRAVO CLUB 4*03.10. MUC  8xAI1005 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ema Tamše
Last Minute Klub, administrator portala, oblikovanje, marketing

E-mail: ema@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Sabina Banjić Goljat
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: sabina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555