Garancija najnižje cene in LAST MINUTE KLUB

Last minute počitnice (izbor iz ponudbe)

Destinacija HotelOdhod Stor.Cena
Heraklion (Kreta) CHRISPY WOR 4*16.06. LJU  7xPOL499 €
Zakintos Zakantha Be 4*18.06. LJU  7xNZ559 €
Severni Ciper RIVERSIDE G 4*27.04. LJU  7xPOL589 €
Celinska Tunizija El-Mouradi 5*15.08. LJU  7xUAI519 €
Lefkas-Preveza Agios Nikit 3*26.08. LJU  7xNZ549 €
Rodos SMARTLINE E 3*15.06. LJU  7xAI499 €
Djerba (Tunizija) El-Mouradi 4*02.05. LJU  7xAI339 €
Lamezia Terme Grotticelle 3*29.08. LJU  7xPOL620 €
Krf IONIAN PARK 3*10.07. LJU  7xAI649 €
Karpatos Seven Stars 3+*29.06. LJU  7xNZ515 €
Šri Lanka Mandara Bou 4*19.09. MUC  7xPOL742 €
Puerto Plata Viva Wyndha 4*13.09. MUC  7xAI781 €
Heraklion (Kreta) Studios &Ap 4*31.05. GRZ  7xPOL440 €
Punta Cana Hotel Grand 5*29.05. MUC  7xAI1033 €
Varadero Sol Cayo Co 4*30.05. MUC  7xAI791 €
Sharm El SheikhGrand Hotel 5*15.06. VIE  7xAI439 €
Phuket (Tajska) Amora Beach 4*26.06. MUC  7xPOL880 €
Dubaj (Emirati) Holiday Inn 29.05. MUC  7xPOL469 €
Madeira Monte Mar P 4*24.07. MUC  7xPOL601 €
Mallorca Delta Hotel 5*01.10. VIE  5xPOL308 €
Maldivi Ellaidhoo R 4*12.06. MUC  7xPP1130 €
Cancun (Mehika) BlueBay Gra 5*17.06. MUC  7xAI953 €
Mombasa-Kenija Sentido Nep 4*10.05. MUC  9xAI967 €
Mauritius Seaview Cal 4*01.06. MUC  8xPOL1090 €
Rodos Blue Horizo 4*03.05. VIE  7xPOL389 €
*LJU-Ljubljana,GRZ-Graz,VIE-Dunaj,SZG-Salzburg,LNZ-Linz,ZAG-Zagreb
*POL-polpenzion,PP-polni penzion,AI-vse vključeno,NZ-nočitev z zajtrkom

Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.
Možnost plačila tudi s plačilnimi karticami.

Ekipa portala in Potovanja Pirc d.o.o

Ursula Valentan
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ursula@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ondina De Corti
Referent prodaje, letalske vozovnice, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: ondina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Ema Tamše
Last Minute Klub, administrator portala, oblikovanje, marketing

E-mail: ema@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Maša Bratkovič
Last Minute Klub, prodaja, administrator portala, referent prodaje hrvaški portal.

E-mail: masa@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Katja Švajger
Last Minute Klub, referent prodaje

E-mail: katja@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Klavdija Jamnik
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: klavdija@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Sabina Banjić Goljat
Referent prodaje, last minute, individualne rezervacije.

E-mail: sabina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Majda Pirc
Zaključene skupine – izleti in potovanja po Sloveniji.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Nina Šangulin
Prokuristka, referent prodaje, last minute, individualne rezervacije, novi trgi.

E-mail: nina@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Matic Lesnik
Last Minute Klub, administrator portala.

E-mail: matic@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Miha Kres
Vodja razvoja IT

E-mail: miha@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555
Andrej Pirc
Direktor; Eksotična potovanja, poročna potovanja, individualne rezervacije, golf potovanja in skupine, skupine z letalom in avtobusom, letalske vozovnice, last minute.

E-mail: andrej@potovanjapirc.si
Tel.: (02) 555 2 555